Algemeen

Geslaagden Jac. P. Thijsse College, Foto’s bus en diplomalied online!

Op 4 juni hebben we een route afgelegd langs de dorpen in de regio om de geslaagden (lees de namen onderaan deze pagina) te feliciteren met het behalen van hun diploma.

De videoclip van het diplomalied kun je hier bekijken.

Klik op de thumbnails voor een grotere versie.


Op het Jac. P. Thijsse College zijn de volgende leerlingen geslaagd:

MAVO

AKERSLOOT (10)

Meike Buur, Giorgio Caddeo, Loek Hulskamp, Sander Lameris, Jilly-Ann Leijen, Jesse Levering, Mike Schouten, Rosalie van Sikkelerus, Matthijs Swart, Niels Veldt

ALKMAAR (1)

Aukje Klerk

BEVERWIJK (3)

Isaura de Ligt, Myriam Mathlouthi, Emma Overweg

CASTRICUM (21)

Bo Baars, Roos van den Berg, Fenne Doornbos, Eline Goudsblom, Wout Grandiek, Teun Groot,  Dylan Hagedoorn, Shane Jansen, Lisa Kempers, Puck Königel, Tommy Kooij, Gijs Krom, Finn Mulder, Bart Nieuwenhuizen, Joris Peijs, Stijn Peijs, Finn de Rooij, Jari van der Sande, Lupe Santos Torres, Lotte Verdonkschot, Sebas de Wildt

EGMOND AAN DEN HOEF (1)

Emma Tromp

EGMOND-BINNEN (1)

Isa Imming

HEILOO (14)

Gigli Bakker, Moos Beekman, Thomas Le Belle, Nádja Boersen, Koen Harkmans, Deanne van den Hoogen, Celeste van den Hoogen, Stephan Hus, Babs Klaver, Dylan Opten, Nieck Roest, Zorro Rozing, Bo Sealtiel, Nick Wiesener, Kaj Wingelaar

KOOG AAN DE ZAAN (1)

Daisy Stam

LIMMEN (17)

Tamara Al-Asawdeh, Do Bakker, Bo Beerepoot, Nuel Bloos, Flora Bloos, Clemens Broekhof, Wouter Bruijns, Bruno van Dijk, Mees Duinmeijer, Sam Groot, Amber Krom, Perry Rotteveel, Quinten Scheffer, Chris Voorwalt, Sidney Wijnker, Joy Willinck, Per Zewald

UITGEEST (14)

Toon Dam, Joppe Dooper, Chantal Geels, Jim Hoogenboom, Bryan Koster, Kayla Kremers, Elina Muijskens, Sam Post, Maarten Rasch, Siem Rodenburg, Ries Ursem, Jesse Versluis, Job Vosse, Kim Zweeris

 

HAVO

AKERSLOOT (21)

Bente Acquoij , Bregje Bart, Anouk Boots, Sven Bruinenberg, Nova Dekker, René van Duin, Jet Hoogland, Bram Huizing, Joep Kerssens, Ilse Kippersluis, Kiomi Kok, Jonne Konijn, Rik Nobel, Lucia Nolden, Lieke Putter, Denise Schouten, Tijmen Smit, Lianne Stel, Lotte Swart, Lisa Swart, Mees Tiebie

BEVERWIJK (2)

Joey Pater, Yannick Rutazihana

CASTRICUM (61)

Anjali van den Berg, Desi Bijl, Amber Blaauw, Luna Bleeker, Maaike Blokland, Valentina Boon, Guus Bosland, Tess Buijsingh, Amber Churchill, Dennis Dalmolen, Bo van Diepen, Nienke van Gennip, Julia Gijzen, Binck Grandiek, Dylan van der Heide, Ida Huiberts, Chimènne Janga, Emma Jobse, Kevin Kaandorp, Isa Kiebert, Ot Kingma, Lisa Kippersluis, Demi Knaapen, Simon van der Kolk, Matthies Koole, Kyra Maloney, Lara Michels, Shenna Miettinen, Lichelle Mogge, Tess Mol, Puck Molenaar, Willemijn Neefkes, Carlien Netiv (Cum Laude), Nomi Nieuwenhuizen, Emma Olgers, Sem Oosthoek, Jasper Peusken, Esmée Pieters, Mae Raghosing, Ranjana Raghosing, Jivan Raghosing, Parisa Rezai, Justine de Rie, Fien de Ruijter, Jesse Scheermeijer, Roy Scheermeijer, Koen Schoorl, Iris Schram, Lana Schut, Willemijn Smit, Amber Souwer, Mark Spil, Rico Stammes, Dion Stengs, Max Streefkerk, Jens Thaler, Jochem Twisk, Rosalie de Vreede, Anna Waag, Amber Warners, Pepijn de Wit

EGMOND AAN DEN HOEF (1)

Nenno Lam

EGMOND-BINNEN (2)

Luc Baltus, Sven Binken

HEEMSKERK (7)

Serina Beuker, Julie Jansen, Liam Morton, Milan de Pree, Renzo Toet, Eric Vreede

HEILOO (57)

Maaike Bakker, Seb Bakkum, Kamiel van Basten Batenburg, Iwan Beemster, Wessel Been, Lian Beij, Naomi Benchetrit, Skip Biesterveld, Noa Blokdijk, Famke Boon, Piet Bot, Kick Buur, Donna Deijlen, Isabel Dekker, Timo Geising, Bram Glorie, Bas de Groot, Dylan Haazelager, Olivier Haverkamp, Pam Herman, Nick Herts, Lewi Hishal, Nanda Hoeksema, Franka Hoogterp, Miro Houtman, Klaas de Jager, Vito Jak, Jens Jeukens, Chenaux Jonkhart, Annabel Jonkhart, Tes Kapr, Floor Kerssens, Flynn Kösters, Wietze Kuyl, Maaike Lems, Lobke Lenting, Roxy Martha, Mats Nanne, Lars Oortwijn, Nils Outhoff, Noa Peetoom, Sjors Plaum, Milo Raven, Romy Sadjid, Loïs van Schooten, Jay Schoppink, Sven Stegink, Dirk Swart, Rosalie Udo, Jasmijn van Uitert, Maarten van der Veeke, Siem Verver, Malin Verweij, Bor Voet, Max Vreeswijk, Pien Weehuizen, Casper Willemse

LIMMEN (25)

Anouk Baltus Danique Beemsterboer, Thierry Beentjes, Rosalyn Broekhof, Mirte Bronkhorst, Mila Dekker, Vilmos Dijcks, Anouk van Dijk, Ids Fopma, Jeffrey Glasz, Wietse Haan, Koen van ‘t Hof, Iris de Kremer, Stein Liefhebber, Vigo Miedema, Thijmen Min, Laila Molhoek, Milan Peemen, Roxy Schneider, Ommid Sheykhzada, Michael Sweep, Bram Tijsen, Benck de Winter (Cum Laude), Joeri Zandbergen, Luuk van Zilt

UITGEEST (53)

Sem Aardenburg, Annemarie Alhaj Saleh, Ladan Ansari, Juliëtte Beentjes, Angelina de Best, Maia de Boer, Sonja Borst, Billie Boyle, Ruben Brandjes, Aidan van Breemen, Rianne Croese, Sarah Dümpelmann, Jens van der Eng, Tinus Groen, Fleur de Groot, Fabiënne Hoekstra, Nick Hollenberg, Cathelijne Hoppenbrouwers, Joris Husslage, Marit Jongejans, Philip Kniese, Joep Kok, Lois Konijn, Sven Kroeb, Carlijn Kuiper, Jinke van de Lageweg, Amber van Lieshout, Lieke Molenaar, Thorben Mul, Gijs Nieboer, Ian Nieswaag, Floor Nijman, Hanneke van der Plas, Arend Plomp, Luuk Post, Jop Postema, Demi Rasch, Bart Rentenaar, Siebe de Reus, Xin Mei Reutelingsperger, Daniëlle van Rijn, Tom Scholten, Martijn Spaans, Jan Steenhagen, Wouter Stellingwerf, Stefan Sutterland, Julia Terol, Rianne Tromp, Teun van Vegten, Finn Veldhuis, Max Vessies, Sanne Vonk, Quirine Zonneveld

 

VWO

AKERSLOOT (7)

Sterre Deijlen (Cum Laude), Sanne Koot, Casper van der Meijden, Joey Metselaar, Christiaan Molier, Sjaak Stengs, Rogier van Tienen

BEVERWIJK (1)

Ryan Eijkholt

CASTRICUM (40)

Fleur Bakker, Maxima Bakker, Jesse Beijer, Sacha van den Berg, Denise Bijlsma, Rachelle Broek, Gaby van Burgel, Mees Burgering, Pieter Carton (Cum Laude), Ruben Dijk, Aniek van Dijk, Joël Gooren, Stan de Graaf (Cum Laude), Matthias van Herk, Maaike Huisinga, Lieke Huisinga, Noor van Keulen, Laura Kiel-Clayton, Dionne Laan, Erik Leonards (Cum Laude), Milan Mehciz, Mika Miettinen, Isa van der Moer (Cum Laude), Nick Monteban, Rasheed Nesbitt, Amber Nonnekes, Susan Overbeek, Femke Pet, Daan Polak, Lucas Schram, Tisha Simons, Florian Sneekes (Cum Laude), Kate Stratton – Woodward, Lars Thode, Hugo Vliese, Joris Vromans, Bo de Vroome, Bas van der Werf, Senne de Winter, Janique Ziedses Des Plantes

EGMOND AAN DEN HOEF (4)

Mees Apeldoorn, Daan van der Kolk, Inun Tema, Job Zentveld

EGMOND AAN ZEE (1)

Sara Lindeman

EGMOND-BINNEN (4)

Noa Gelderman, Nikki de Lange, Sara Rupert, Fenno Walta

HEEMSKERK (6)

Thijn Bergkamp, Marit Doekes, Sebastiaan Hollander, Nikki Jonker, Sterre Kieft, Jeffrey van der Post

HEILOO (33)

Lydi Bakker, Denise Baltus, Inez Bruin, Isabella Buijs, Lara Dijkhuis, Finn Duijvestijn, Raymond Glaudemans, Alyza de Graaf, Job Groot, Faas Hoetjes, Tíen Hoogland, Welmoed Jonker, Jelmer van der Kamp, Isa Koops, Tijs Lenssen, Nienke Madderom, Beer Manson, Marlies van Midden, Milan Moleman, Ellen Mooij, Lot Morssink, Loïs Munk (Cum Laude), Myrthe Roest, Lisanne Rohde (Cum Laude), Delfine Rood, Kileen Smit, Julia Sunnotel, Casper Tolsma, Diego van Twuijver, Sinea van der Vlies, Vivian Witting, Fleur Zick, Bas van der Zwet

LIMMEN (19)

Lars Admiraal, Noëlle Bakker, Julian Blaauboer Luna Borst, Elisa van Domburg, Ilse Geel, Nick Groentjes, Justus Heijne, Vincent Iliopoulos, Mees Knijnenberg, Flora Kuus, Jillian Mulder, Mila Reimert, Renske van Rooij, Sarah van Rooij, Jens Rozenbroek, Wessel van der Schaaf, Mila Tuinman, Nyah Zewald

SANTPOORT-NOORD (1)

Ilse Bruijs

UITGEEST (11)

Stan Groen (Cum Laude), Thomas Jongejans, Sanne Jonker, Daam van der Lee, Max Meintjens, Annabel Otten, Kim Schelvis, Marco Schot, Dawn Spoor, Sanne Veenstra, Kira Vereschildt

Terug naar overzicht