Geslaagd in het tweede tijdvak:

MAVO

AKERSLOOT
Lucas van der Meijden

CASTRICUM
Wies van Doggenaar, Charlotte Moolenaar, Jeffrey Vriend
HEILOO
Sky Backer, Esmee Bruin

LIMMEN
Esmée Beentjes, Mees Hoogenboom

HAVO
AKERSLOOT
Isabel de Bruijn, Bo Tiebie

CASTRICUM
Niels Baars, Marith Baltus, Leonard van der Linden, Elize Mier, Kim Nieuwenhuizen,
Mike van der Sande, Marilia van Unen, Kim Zuurbier

HEILOO
Paula Bakker, Sam Klaver, Jordi Quinten, Sanne Terwee, Jip de Waard

LIMMEN
Thomas van Dijk, Maxime Lamers, Annick Lute

UITGEEST
Philip Brinkman, Isabel Carvalheira Soares Fernandes, Damon Dwarswaard, Wouter Jan Schipper
Julia Tijmes

VWO
CASTRICUM
Rowen Baltus, Jasper Huis, Jasper Valk

EGMOND-BINNEN
Noël Schoenmaker

LIMMEN
Lois de Zeeuw, Max Zuurbier

UITGEEST
Mino Langereis, Luna Pirovano

Geslaagd in het eerste tijdvak:

Geslaagd op de mavo:

AKERSLOOT

Jacky Adrichem, Meyron Assor, Lucas van Baar, Wouter Bot, Stacey Deyle, Danique van Driest, Viggo Duvalois, Feike van der Eng, Oliver Higgins, Dixie Klaassen, Emiel Kok, Rutger Koning, Lot Koomen, Nikola Razic, Lorna Richardson, Joep Scholten

ALKMAAR

Tatum Keijzer

CASTRICUM

Luke Baltus, Ayden Baltus, Sjoerd Deuling, Sonny Ent, Jens Glerum, Eline Gooren, Veerle Hoogervorst, Ivano IJbema, Ruben Kolkman, Joep Kornblum, Mick van der Linden, Sam Lute, Lucas Maij, Jordy van Pel, Zoë Res, Pieter Rijnbout, Adam Schaap, Lars de Winter

EGMOND AAN DEN HOEF

Zomer Althoff, Bart Groot

EGMOND-BINNEN

Koen Japchen Lenstra

HEEMSKERK

Kimberly Marx, Tim Zwiers

HEILOO

Tamar Bakker, Nick de Boer, Itse Dalenberg, Duncan van Elk, Freo ten Hove, Berend de Kooning, Sarah Kramer, Daan Lute, Bram Poelmann, Lars Sántis Nolet, Merel Schilder, Dana Valkering, Jaimy Versterre, Aimée de Vries

KROMMENIE

Mabel Martelhoff

LIMMEN

Sem Admiraal, Lucas Beentjes, Scott Blok, Buya de Boer, Joep Glorie, Laura Hof, Indy Hollenberg, Jacco de Jong, Sjaak Kaandorp, Valerie Verver, Isa de Wildt, Jens van Zelst

UITGEEST

Steijn van As, Pien Biere, Bryant Bleeker, Tobias de Boer, Bram de Boer, Shanna Bosman, Laura Duijn, Nadia Duinmaijer, Lars Half, Sam Heijne, Mats Kraay, Jelle Nak, Mika Nelis, Rens de Ree, Sem Zuurbier

Geslaagd op het vwo:

AKERSLOOT

Heather Bloemers, Fien Buur, Barry van de Glind, Esmee Hulskamp, Sanne Leijen, Femke Mossinkoff, Lianne Sander, Manon Schagen

ALKMAAR

Demi van Zanen

CASTRICUM

Jeroen van Arkel, Bronwyn Bakker, Dex Baltus, Michiel Beltman, Bram Bongers, Mees Borst, Giada Brenna, Yoesra Bruijnse, Wesley Ducro, Jetze Eveleens, Nynke Groenendijk, Pim Haanen, Juan van Hoogdalem, Zoey van der Horst, Mitra Jalali, Linde Kappers, Stein Kolkman, Julien Leek, Maaike Leonards, Jip Lusthof, Sofian Lute, Sophie Oberink, Tim Odermatt, Sterne Oosterlaar, Eva Overpelt, Duco Plasmeijer, Shanti Raghosing, Amber Rohof, Bastiaan Schaap, Jordi Sloothaak, Kalu van der Steen, Fleur Verdonkschot, Marijn Vergunst, Kim Vermolen, Melle de Vroome, Tim Waagemans, Milo van de Wetering, Marcello de Wit, Bart de Zwart

EGMOND AAN DEN HOEF

Arlette Kick

EGMOND-BINNEN

Noa Hopman

HEEMSKERK

Ilse Kamphuis, Jeltje Liefting, Floortje Mulder, Victor Vreede

HEILOO

Sabine Baars, Adam Bakker, Toon Flipse, Valerie Glaudemans, Merlijn Henschen, Dave Herts, Merel Hilferink, Yoran Jak, Casper Koops, Britt Luesken, Rosanne Mulder, Didonne Munsterman, Alec Oomen, Eline Oosterwijk, Marnix Posch, Thomas Posthuma, Myrthe Sander, Jan Willem Spaans, Tim Taylor, Sem van Veen, Benthe de Wijs, Jorn Wols, Vera Zoetendal

LIMMEN

Stijn Bakker, Rosa Bos, Iris Bruijns, Nienke Deijle, Maaike Deijle, Fenna van der Graaf, Florence Herrent, Linet Koopman, Isa Krom, Marloes de Kwaadsteniet, Mans Perez, Leonie Schermer, Maarten Straatsma, Fleur Stroet, Tiara Thomas, Abby van Tol, Desirée van Tuin, Björn Valkering, Owen de Waal

UITGEEST

Iris Adrichem, Mohja Alhaj Saleh, Nora Dam, Fabiënne Groen, Hieke van Heesch, Twan Hofland, Lisa Postema, Emma Ros, Jarno Ruiter, Quinty Sanen, Eva Schimmel, Merel Schouten, Kian Shams, Emma Sombroek, Romée Vanacker, Anouk Weerman, Roel Wijte

Geslaagd op de havo:

AKERSLOOT

Fay Haasbroek , Femke Kerssens, Fidele Makungu, Anne Meijne, Irene Pettinga, Luna Ruijter, Jim Swart, Femke Vermast

ASSENDELFT

Carlo Booter

BEVERWIJK

Tijn Gabriels, Kira Pul

BLOEMENDAAL

Floris Nagel

CASTRICUM

Tijn van Aalzum, Romy Admiraal, Joris van Alphen, Jenna Assink, Indy Baltus, Jitske Boerebach, Folmer Boersen, Jochem Boot, Yaël Born, Matthijs Datema, Jennifer Dekker, Dirk van Egmond, Noor Groendijk, Maarten Hielema, Lars Hofma, Youri Houbaer, Maurien de Jager, Dennis de Jong, Bas Kiebert, Jarno Klaver, Jon Kuijs, Brian de Lange, Ilona Langenbach, Lise Lemsom, Pelle Liefting, Sanne Louwe, Julot Lusthof, Joyce Moolenaar, Ties Oosterman, Joppe Opdam, Dylan Peijs, Larissa Perk, Jennifer Posthumus, Sterre Raven, Roemer Remigius, Jahna Ritsema, Jesse de Ruijter, Julia Schaap, Jolle Snaas, Ole Veenstra, Joris Verlaat, Amber Wezel, Floor Wuring, Hidde Zeestraten, Marjolein Zoontjes

DE WOUDE

Fabian Groot

EGMOND AAN DEN HOEF

Pien Verweij

EGMOND AAN ZEE

Thessa de Ruijter

EGMOND-BINNEN

Indy Duinmeijer, Ruby Ham, Jeffrey Hoek, Britt Sengers

HEEMSKERK

Johnny Broekhuizen, Nienke Dekker

HEILOO

Max Beerepoot, Sem van den Berg, Joris Beun, Sam de Boer, Teun Borst, Mack Bosch, Twan Bosschaart, Sam Brouwer, Renée van Dijk, Jade Dirks, Sarah van Dortmont, Enkush Gantumur, Niels Genet, Yoël Glorie, Alec van de Graaf, Yur Groenland, Puck de Haan, Tessa Heiszwolf, Ruben Hilferink, Rick Jongenburger, Youri de Jongh, Femke van der Kamp, Sarah Kok, Bart Komen, Maartje van den Kommer, Wouter Koops, Zeb Koppes, Kevin Krokkee, Luuk Lageman, June Ooijevaar, Cas van Oorschot, Nora Opdam, Thijmen Puit, Philine Spaan, Patrick Swiech, Anna Tendijck, Tom op de Weegh, Julius van der Werf, Marijn de Wit, Thijs Zonneveld

KROMMENIE

Luuk Beentjes, Jort Emmer

LIMMEN

Ariënne Adrichem, Jordi de Boer, Emma Bruijns, Thijs Dekker, Floortje Doornenbal, Stan Duinmeijer, Jasper Edelenbos, Thomas Endel, Sander Groot, Anna Hes, Jesper Lute, Luc Paulisse, Mats Tijsen, Tom van der Velden, Lotte de Waal, Thomas van der Wijk, Sven Zonneveld

UITGEEST

Siebe Adrichem, Monica van Assema, Babet Bakkum, Brian Bloedjes, Daan de Boer, Abe de Boer, Annemarie den Boer, Youri Brandjes, Demi Doorakkers, Loes Duin, Luna den Elsen, Floor van der Eng, Pilar Garita, Ilse Goverde, Romy de Graaf, Quinty Harland, Marco Hegeman, Luuk Honders, Jochem Houtkoop, Jolijn van Kooten, Amber Kremers, Hielke van der Laan, Leonie Min, Marinthe Mulder, Merijn Noordover, Abbey Oosterbos, Lois Oudejans, Kris Reijersen v. Buuren, Lisette Rem, Daan Rodenburg, Janouk Scholten, Wessel Sno, Lisanne van Tol, Nino Torrisi, Barry Veldhuis, Jeremy de Vrij, Linda Winter