Ben jij ook zo dol op bewegen? Wij vinden samen sporten en leren samenwerken hartstikke belangrijk. Iedere leerling in de brugklas heeft 4 uur per week gym! Je gaat dan allerlei leuke sporten uitproberen.
In de brugklas hebben we ook het lifeguardproject. We wonen dichtbij de zee, dat is natuurlijk hartstikke fijn, maar we vinden het belangrijk dat je gevaren van de zee goed kent. Tijdens dit project ga je meer leren over muien en stromingen in de zee, gaan we zwemmen in zee maar leren we ook reddend zwemmen. Dit is natuurlijk niet alleen hartstikke leuk, maar ook erg belangrijk.
Als je gymles hebt, gebruiken we de gymzalen, maar ook de sporthal en de sportvelden naast de school. Bovendien hebben we genoeg leuke projecten waarbij we sporten in de regio leren kennen.
Lees hieronder meer over de speciale vakken Sports&Lifestyle en bsm.